niedziela, 19 marca 2017

Nowe książki: Opowieści z meekhańskiego pogranicza, Robert M. Wegner


Po prostu musiałam mieć te książki. Najlepsze fantasy, jakie udało mi się przeczytać w ostatnim czasie - tutaj moja recenzja. Całkiem ładnie wydane, w porządnych twardych okładkach. Teraz ciągnie mnie, żeby całość przeczytać jeszcze raz i pewnie zrobię to jeszcze w tym roku. 

Księgarnia internetowa dorzuciła mi do zamówienia jeszcze zakładkę, całkiem fajną, ale niestety kolory nie są w moim guście, więc chyba nie będę jej używać.


4 komentarze:

 1. Cykl rewelacja. Jedyne fantasy jakie może mu dorównać z polskich to Wiedźmin. Potem nie ma długo, długo nic. Wegner jest rewelacyjnym pisarzem i w tą prozę się wprost wsiąka, bo jest epicka jak u Tolkiena. Poza tym prywatnie Robert jest bardzo fajnym i kontaktowym człowiekiem, który widać, że ma konkretną wizję na wiele książek do przodu, mówił o 10 z tego cyklu. Piąta już w tym roku, więc jest na co czekać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiam się nawet, czy jego cykl nie jest lepszy od Wiedźmina... Mam nadzieję, że kolejne książki będą trzymały ten sam wysoki poziom.

   Usuń
  2. Ja tego nie mogę jeszcze stwierdzić, bo czytałem ledwie 1 tom opowiadań Wiedźmina, który notabene bardzo mi się podobał. :)

   Usuń